Sportovní a rekondiční masáže Masáž lávovými kameny Hot Stones Relaxační masáž

Nabídka masáží

Klasická rekondiční masáž

Současná klasická rekondiční masáž vychází z tzv. švédské masáže. Působí bezprostředně především na povrch těla. Účinkem masérských hmatů dochází k překrvení kůže, zvyšuje se podstatně výživa kožních buněk a zlepšuje se jejich činnost. Pokožka se stává vláčnou, je pružnější a pevnější a je odolnější vůči povětrnostním vlivům. Intenzivní, pravidelně užívanou masáží je možné do jisté míry ovlivnit ukládání podkožního tuku a tím přispět k jeho odstraňování. Má dobrý vliv i na klouby, zejména na zvyšování nebo udržování jejich pohyblivosti a působí na celkové zlepšení krevního mízního oběhu, usnadňuje odtok zplodin ze svalů po tělesné námaze a tím odstraňuje únavu rychleji než při pouhém pasivním odpočinku. Má vliv i na nervovou soustavu. Mírná, pomalá a lehká masáž uklidňuje, masáž silnější, rychlá s nepravidelným tempem a vyšší intenzitou povzbuzuje.

Ceník klasické rekondiční masáže

Záda, šíjecca 45 min460,– (*560,-)
Záda, šíje, nohycca 80 min700,– (*800,-)
Záda, šíje, rucecca 70 min630,– (*730,-)
Celková masážcca 120 min1090,– (*1190,-)
Masáž u vás domaPísek+100,–
okolí+ 10,–/km
*se zábalem s teplými lávovými kameny +15 min.

Klasická relaxační masáž

Klasická relaxační masáž je při zachování téměř všech účinků klasické rekondiční masáže díky svým hmatům ještě příjemnější, hmaty jsou prováděny plynule, některé partie se nerozdělují a tím dochází k lepší relaxaci.

Ceník klasické relaxační masáže

Šíje, zádacca 45 min460,- (*560,-)
Šíje, záda, nohycca 80 min700,- (*800,-)
Šíje, záda, rucecca 70 min630,- (*730,-)
Šíje, záda, nohy, rucecca 100 min910,- (*1010,-)
Celé tělocca 120 min1090,- (*1190,-)
Celé tělocca 60 min790,-
Masáž u vás domaPísek+100,–
okolí+ 10,–/km
*se zábalem s teplými lávovými kameny +15 min.

Masáž lávovými kameny Hot Stones

Masáž horkými lávovými kameny patří dnes mezi nejexkluzivnější masáže, na Havajských ostrovech je ale praktikována již od nepaměti. Příjemné teplo pravých lávových kamenů prohřívá tělo do hloubky, blahodárně působí na mysl a perfektně uvolňuje zatuhlé svaly. Zvláště v dlouhém chladném období roku tato masáž odbourává stres a napětí, pomáhá řešit nespavost a bolesti hlavy, blahodárně působí na klouby a krční páteř. Samozřejmou součástí této luxusní masáže je důkladná relaxace před masáží formou zábalu.

Ceník masáže lávovými kameny

Šíje, zádacca 45 min670,-
Šíje, záda, nohycca 80 min910,-
Celé tělocca 120 min1330,-

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je jednou z nejpříjemněších relaxačních masáží. Je prováděna vsedě a její velmi účinnou součástí je i antistresová masáž ramen a šíje. Masáž je prováděna nasucho nebo mohou být použity podle typu osobnosti nebo vlasů různé druhy přírodních olejů. Indická masáž hlavy se zaměřuje na části, které jsou důležitými energetickými centry. V těchto místech se ve stresu hromadí napětí, které zapřičiňuje spoustu dalších bolestí. Uvolněním těchto míst dochází k maximální relaxaci a pocitu pohody a štěstí. Tuto u nás mimořádnou masáž dostávají v Indii lidé často už od narození.

Ceník indické masáže hlavy

Indická masáž hlavy45 min460,-

Breussova masáž

Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky, a tím řeší široké spektrum zdravotních potíží včetně odbourávání hluboko uložených psychických problémů.

Postup Breussovy metody spočívá v uvolnění meziobratlových prostorů v úseku páteře mezi 7. krčním a 5. bederním obratlem a vtírání třezalkového oleje pomocí specifických masážních hmatů. Důraz je kladen na postižená, bolavá místa. Působením oleje meziobratlové ploténky "nabobtnávají" a obratle se pak lépe vyrovnávají do správné polohy. Masáží a působením oleje dochází k lepšímu okysličení a výživě tkání, odplavování škodlivin a stimulaci nervových vláken vedoucích z páteře. Breussova masáž je velmi jemná a k prohloubení účinku je zakončena zábalem s horkými lávovými kameny.

Ceník Breussovy masáže

Breussova masáž30 min330,-

Medová detoxikační masáž

Jde o starou a osvědčenou léčitelskou metodu. Blahodárné léčebné účinky medu zná už od pradávna mnoho národů. Např. Číňané, Egypťané, Řekové, Římané, ale také američtí indiáni a jiní a jiní. Medová masáž využívá vynikajících účinků medu – hlavně detoxikační a reflexní. Až z hloubky tkání jsou odstraňovány staré usazeniny a jedy, které se v těle usazují roky.

Ceník medové detoxikační masáže

Záda30 min340,-
Nohy30 min340,-
Dárkové poukázky na masáže Výhodné permanentky na masáže